Pokud patříte k velmi aktivním profesionálům, kteří jsou neustále v pochodu a pohybu, tak vám určitě neunikly výhody handsfree bezdrátových sluchátek. Ty jsou většinou v podobě jediného sluchátka, takže zároveň plně vnímáte zvuky a ruchy okolního světa, ale jste na příjmu. Což je k nezaplacení nejen třeba při řízení, ale i za pochodu třeba s plnýma rukama. Přesně takovým handsfree Blutooth sluchátkem je i Xiaomi Mi BT Earphone Youth Version, které pro vás dnes máme v akci z e-shopu Cafago.

Jdeo malé a lehké sluchátko tyčinkovitého tvaru s gelovým vnitřkem do uší. Váha pouhých 6.5 g je opravdu minimální a při nošení tak o něm skoro nevíte. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon s funkcí potlačení nežádoucích ruchů, takže slyšíte vše krásně čistě. Sluchátko je vybaveno i tlačítky na veškeré ovládání hlasitosti, přijímání hovorů nebo přeskakování hudby, takže nemusíte vytahovat telefon. Baterie by měla vydržet zhruba 3 hodiny hovoru nebo 100 hodin ve standby režimu. A navíc je sluchátko vybaveno nano-nátěrem proti odření a tekutinám.

Na e-shopu Cafago najdete momentálně hands-free sluchátko Xiaomi Mi BT Earphone Youth Version v bleskových prodejích jen za 14.13 euro a sleva platí až do 30. června. Na výběr máte z černé nebo bílé barevné verze, takže budete vždy za elegána. Pokud tedy hledáte kvalitní handsfree, tak se na nabídku určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.