Chytrých lustrů a světel už jsme z nabídky platformy Yeelight měli možnost vidět na našich stránkách celou řadu. Ostatně v ekosystému Xiaomi (kam Yeelight samozřejmě spadá) je k najití opravdu přehršel různých podobných modelů. Dnes pro vás máme akci na další z nich, v podobě kousku Yeelight YLXD17YL, který je ve verzi „hvězdné oblohy“ momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest.  Jako vždy jde o kvalitní a cenově dostupný produkt, jak už je u Xiaomi dobrým zvykem.

Yeelight YLXD17YL je poměrně větší stropní 480 mm světlo, jehož povrch je poset malými „hvězdičkami“ imitujícími noční oblohu. Maximální jas světla je 2200 lumenů, při výkonu 32W. To by mělo stačit na pohodlné osvětlení pokoje s výměrou zhruba 15-20 ㎡. Nastavitelná je samozřejmě teplota barev of 2700K po 6000K a potěší i speciální noční režim s ultra nízkou světelností jen 1.5 lumenu. Světlo má certifikaci IP50 a má také velmi jednoduchý instalační systém. Chytré operace pak jsou pomocí aplikace MIJIA nebo Yeelight a vše podporuje i platformy Amazon Alexa nebo Google Home.

V ceně máte samozřejmě i dálkové ovládání, ale fajnšmekři budou stejně vše raději řešit přímo přes telefon. V bleskových prodejích na Gearbestu je toto zajímavé stropní světlo z rodiny Yeelight momentálně k dostání jen za 93.99 dolarů. A lze vybrat i dopravu Priority Line, která by měla zajišťovat bezdoplatkové doručení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.