V dubnu jsme se dočkali od Xiaomi představení nejlevnějšího modelu aktuální generace řady Mi Note v podobě Xiaomi Mi Note 10 Lite. A jedná se o velmi zajímavý kousek navazující na původní Mi Note 10 jen s řadou velmi decentních změn a výhodnější cenou. A dnes pro vás máme akci na dvě paměťové verze právě tohoto telefonu z nabídky bleskových prodejů e-shopu Gearbest. Jako vždy je u nich pořídíte laciněji než z oficiálních kanálů, takže se vyplatí na vše mrknout.

Xiaomi Mi Note 10 Lite nabízí 3D zakřivený 6,47-palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, kapkovitým vykousnutím, podporou HDR10 nebo integrovanou čtečkou otisků prstů. Uvnitř pak najdeme procesor Snapdragon 730G, 6 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB vnitřní paměti. Velmi slušná je i 5260 mAh kapacita baterie s podporou 30W rychlo-nabíjení. Zadní fotoaparát se chlubí čtveřicí senzorů, hlavním 64 Mpx Sony IMX686, 8 Mpx ultra-wide, 5 Mpx hloubky pole a 2 Mpx makro. Fotoaparát má laserová ostření ale ne optickou stabilizaci nebo zoom. Nezapomnělo se ale třeba na NFC čip nebo audio jack.

V nabídce bleskových prodejů na Gearbestu je pak globální verze Xiaomi Mi Note 10 Lite k mání už za 349.99 dolarů. Tato cena se vztahuje ke 64 GB verzi, pokud chcete plných 128 GB vnitřní paměti, tak si musíte připlatit na 379.99 dolarů. A na výběr pak máte z fialové, černé nebo stylové bílé barevné varianty.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.