Levné čínské notebooky jsou velmi populární zejména díky velmi nízkým cenám spolu se solidními parametry. A protože za posledních pár let i výrazně vzrostla kvalita zpracování podobných notebooků, tak odpadl i jeden z hlavních důvodů proti. Většinou sice nemají k dispozici úplně moderní hardwarové vybavení, ale vzhledem k náskoku evoluce hardwaru vzhledem k nárokům normálních uživatelů (mimo hráčské komunity) to člověk milerád překousne. Dnes pro vás máme slevový kupón na další takový zajímavý kousek, KUU K1 z Gearbestu.

Notebook KUU K1 může nabídnout 15.6-palcový IPS displej s FullHD rozlišením a minimálními rámečky, přičemž jde samozřejmě o celokovovou konstrukci (hořčíková slitina) s váhou jen 1.8 kg. Výkon zajistí postarší, ale zcela dostatečný procesor Intel Core i5-5257U spolu s 8 GB RAM a 256 / 512 GB SSD diskem. Potěší samozřejmě i podsvícená klávesnice, stereo reproduktory nebo 38 Wh kapacita baterie slibující zhruba 8 hodin výdrže. A samozřejmostí pak je i dvojice USB 3.0 portů, duální ac Wi-Fi a spousta dalších vymožeností.

Zmíněný slevový kupón je platný na 256 GB variantu tohoto notebooku, ale to by pro většinu nenáročných uživatelů mělo stačit. A použitím kupónu B4AD812ED6DEB000 se dostanete na cenu jen 389.99 dolarů. Cena je navíc konečná, protože je doručení realizováno ze španělského skladu obchodu, což samozřejmě znamená nulové daňové a celní doplatky. Tak se na něj mrkněte.
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.