Asi nikomu neuniklo, že značka Realme před pár dny představila pro evropský trh telefon X3 SuperZoom. Tento model je momentálně k dispozici i v Thajsku, ale indický trh zůstává stále ochuzen. Ovšem podle výpisu indického certifikačního úřadu BIS by se to mohlo za nedlouho změnit. Pokud nahlédneme do certifikačního výpisu, na trh se chystají kromě modelu X3 SuperZoom také standardní verze Realme X3 a Realme X3 Pro. Telefony se navíc objevily i na seznamu podporovaných zařízení Google.

Značka Realme je pověstná tím, že své telefony poměrně dost rychle obnovuje. A to zhruba v horizontu čtyř až šesti měsíců. Důkazem může být právě řada X, kdy Realme X byl vydán loni v květnu/máji. Nástupci X2 a X2 Pro následovali už v září/septembri a v říjnu/októbri. Třetí generací je tedy X3 SuperZoom, takže rychlý příchod standardní verze a Pro verze je nasnadě. Sice tyto informace nejsou zatím potvrzeny, ale podle stránek Mysmartprice to lze vyvodit z kódových označení, se kterými jednotlivé modely prošly certifikací.

Kódová označení telefonů jsou shodná jak ve výpisu BIS, tak i na seznamu Google. Jsou to RMX2081L1, RMX2085L1 a RMX2086L1. Poslední z nich patří již představenému modelu X3 SuperZoom, což by mělo znamenat, že první dvě jsou označení verzí Realme X3 a X3 Pro. A pokud bychom si chtěli v tomto případě tak trochu zaspekulovat, mohli bychom tipnout, že všechny tři telefony by mohly mít podobné parametry a hlavní rozdíl bude jen ve foto výbavě. Vzhledem k tomu SuperZoom má jeden ze snímačů zadního fotoaparátu periskopický, lze očekávat, že u dvou dalších verzí bude chybět. Ovšem na potvrzení výše uvedeného budeme muset ještě počkat.