Microsoft samozřejmě příkladně pečuje o svůj operační systém Windows 10, protože jde přece jen o nejpoužívanější software na světě. Mezi uživatele už by se tak měla pomalu dostat i velká zásadní aktualizace Windows 10 May update 2020, která přinese celou řadu změn a vylepšení. Pokud tedy ještě nepatříte mezi vlastníky tohoto systému a na vašich křemíkových zázracích ještě pořád straší Windows 7 nebo nedejbože Windows XP, tak už je opravdu čas na změnu. A k tomu vám třeba dopomůže i slevová akce na softwarové klíče z e-shopu Keysworlds.

Takže proč si nepořídit softwarové klíče za velmi zajímavé peníze, protože akce jsou více než solidní. Jako první samozřejmě obchod nabízí hlavně právě klíče na jednotlivé verze Windows 10, ale nebojte, dojde i na ostatní. Takže co takhle na rozjezd kupón KWS35 na 35 % slevu ?

Ale jak už bylo řečeno, tak nezůstane jen u „Woken“, protože bez pořádného kancelářského balíku se také jen tak neobejdete. A protože Microsoft Office je ten největší a nejpoužívanější, tak se určitě budou hodit i následující nabídky. Opět s kupónem KWS35.

A pokud vyžadujete jen to nejmodernější, tak určitě dáváte přednost nejnovější verzi Microsoft Office 2019. Kdyby vám snad také nestačil předchozí slevový kupón, tak pro vás navíc máme ještě jeden o něco lepší. A s kupónem KWS40 na 40 % slevu koupíte třeba následující :

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.