Společnost Vivo včera představila tři telefony řady Vivo X50 s povedeným designem, výbavou a dokonce i cenou. Ovšem zároveň s nimi byla uvedena i zbrusu nová TWS sluchátka Vivo Neo Earbuds, která také můžeme s klidným svědomím označit za prémiová. Jejich hlavními trumfy jsou velké 14, mm ovladače a Bluetooth 5.2.

Nová TWS sluchátka Vivo Neo Earbuds mají také tři DeepX Stereo režimy pro přizpůsobení zvuku vašim potřebám a představám. Je tu možnost volby mezi režimem s hlubokými basy, režimem přirozeného zvuku a režimem pro úpravu výšek. Sluchátka podporují kodek aptX, který by měl zajistit stejnou kvalitu zvuku jako u CD přehrávačů. Navíc by také měl zlepšit latenci sluchátek a údajně i výdrž baterie. Když už mluvíme o baterii, tak nová bezdrátová sluchátka Vivo by měla vydržet přehrávání hudby až 5,5 hodiny ve standardním formátu AAC a až 4,2 hodiny v adaptivním kodeku aptX. V kombinaci s nabíjecím boxem lze dosáhnout až na 27 hodin přehrávání hudby.

Nabíjecí box je osazen USB-C portem pro nabíjení, bezdrátové nabíjení bohužel, k dispozici není. Sluchátka mají také režim nízké 8 ms latence pro hraní her nebo sledování videa. To tedy znamená, že zpoždění zvuku by mělo být téměř nulové. K funkcím a specifikacím patří i certifikace IP54, podpora asistenta Jovi, funkce Find My Earbuds, párování jedním dotykem, podpora dotyků pro nastavení hlasitosti, přehrávání, pozastavení a odmítnutí hovoru. Díky duálním mikrofonům je eliminován okolní hluk. Sluchátka Vivo Neo Earbuds budou nabízena v barvách Interstellar Blue a Moon White. Cena je nastavena poměrně dobře a letošní Vivo sluchátka jsou dokonce levnější než ta loňská. Stojí jen 499 jüanů, což je zhruba 70 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.