Chytré hodinky už jsou nějaký ten pátek nerozlučnými společníky našich zápěstí a momentálně ani nejde o žádný cenově nedostupný šperk. Existuje celá řada výrobců, kteří mají velmi dobré kousky za velmi dostupné ceny. A navíc už naštěstí pomalu ustupuje i filosofie výdrže baterie v řádu jednoho / dvou dní, takže i tenhle zádrhel už padá. Dnes pro vás máme slevovou akci na zajímavý model CORN WB01 z e-shopu Gearbest a pro dobrou míru ještě přihodíme i slevový kupón.

Chytré hodinky CORN WB01 mohou nabídnout 1,3-palcový barevný dotykový displej, který je krytý 2.5D zakřiveným sklíčkem. Hodinky samozřejmě podporují zobrazení všemožných notifikací včetně sociálních sítí, takže vám nic neuteče. A na své si přijdou i sportovci, díky senzoru pro měření srdečního tepu, okysličení krve a samozřejmě i celé řadě sportovních režimů.  Hodinky jsou vodědolné díky certifikaci IP68 a určitě tak něco vydrží. Baterie s kapacitou 200 mAh by pak měla vydržet až 15 dní normálního používání. Řemínek hodinek je silikonový a k mání je hned v pěti barvách.

Samotné tělo hodinek je buď v černé, stříbrné nebo růžové, takže je vše sladěné s odpovídajícími řemínky. Na e-shopu Gearbest si pak tento kousek můžete pořídit jen za 19.99 dolarů, protože máte k dispozici slevový kupón CORNWB01. Tak se na hodinky mrkněte a třeba vás zaujmou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.