Jen před třemi dny jsme měli tu čest seznámit se s novými modely notebooků řady RedmiBook a na první pohled vypadaly opravdu skvěle. Kombinace nových procesorů řady AMD Ryzen 4000 s výkonnými integrovanými grafikami Vega prostě funguje. A podle všeho zájemci o tyto novinky nebudou muset čekat ani příliš dlouhou. Už teď pro vás totiž máme nabídku předprodejů na největší RedmiBook 16 Ryzen Edition z e-shopu Gearbest. Ceny jsou samozřejmě vyšší než přímo v Číně, ale stále na velmi zajímavé úrovni.

RedmiBook 16 Ryzen Edition nabízí 16,1-palcový FullHD displej s ultra tenkými 3.26 mm rámečky a 90 % užitné plochy. Notebook je samozřejmě s kovovou konstrukcí a rozměrově by měl být na úrovni 15″ modelu s pouhými 1.8 kg váhy. Na výběr máte mezi procesory Ryzen 5 4500U a Ryzen 7 4700U, nebo 8 GB a 16 GB DDR4 RAM. Všechny verze ale mají 512 GB SSD disk. Kapacita baterie je 46 Wh a potěší i velmi kompaktní 65W nabíječka. K dispozici je i plná sestava portů včetně USB Type-C, USB 3.0, HDMI a dalších.

Ceny předprodejů RedmiBook 16 Ryzen Edition začínají na 715.99 dolarech za Ryzen 5 + 8 GB RAM variantu a šplhají až na 869.99 dolarů za Ryzen 7 + 16 GB RAM. Co se týče barev, tak na výběr příliš není, protože je k mání jen jediná šedá verze. Odeslání zásilek je předpokládáno mezi 2. a 5. červnem, takže žádné velké prostoje. A našince určitě potěší i možnost dopravy Priority Line bez dalších celních a daňových doplatků. Tak jak se vám líbí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.