Začátek příštího měsíce bude doslova nacpán prezentacemi novinkových telefonů. Mezi ty, kteří budou představovat patří i společnosti Oppo. Připravili pro nás telefony řady Oppo Reno 4 a dočkáme se jak standardní verze, tak i Pro verze. Telefony mají už všechny potřebné certifikace, na síti se objevily i jejich renderované obrázky a dokonce i letáček s hlavními parametry obou modelů.

Společnost Oppo si naplánovala představovačku řady Oppo Reno 4 na 5. června/júna na 19:30 místního času. Ovšem už nyní jsou telefony zalistovány na TMall a s nimi se na těchto stránkách objevilo i krátké promo video, které se snaží potenciální kupce nalákat na zajímavý design telefonu. I když je nutno přiznat, že vzhled modulu zadního fotoaparátu je tak trochu zvláštní.

A protože jsou známy i specifikace obou modelů, můžeme si je v rychlosti shrnout. Oba telefony dostaly displej typu Super AMOLED, velikosti jsou ale různé. Standardní verze má úhlopříčku 6,3 palce a Pro verze 6,5 palce. Rozlišení je v obou případech FullHD+. V případě Pro verze by obrazovka měla mít obnovovací frekvenci 90 Hz. Oba telefony budou poháněny procesorem Snapdragon 765G, oba mají baterii s kapacitou 4000 mAh a podporou 65 W rychlého nabíjení.

Stejně tak mají oba modely trojitý zadní fotoaparát, rozdíl je v rozlišení jednotlivých senzorů. V obou případech bude mít primární senzor rozlišení 48 MPix. U standardní verze jej doplní 8 MPix a 2 Mpix senzory. V případě Pro verze to budou 12 MPix a 13 Mpix snímače. Přední kamera Reno 4 Pro bude mít 32 Mpix a u Reno 4 to budou překvapivě dva snímače s 32 MPix a 2 MPix. Na to, jaké budou ceny si patrně budeme muset počkat ještě pár dnů.