Dnes pro vás máme další dva zajímavé gadgety čínské produkce z velmi rozdílných kategorií. Abychom vyvážili dostupnost, tak je jeden kousek z  Ebay a druhý z Aliexpressu. Spravedlnost musí být. Takže pokud třeba sháníte zesilovač domácí Wi-Fi sítě nebo zdravotní pomůcku jako je oxymetr, tak jste na tom zcela správném místě.

Prvním produktem je  Xiaomi WiFi Amplifier Pro, což je zesilovač Wi-Fi signálu kompatibilní s většinou dostupných routerů. Pomocí dvojice 2 dBi antén můžete výrazně nápomoci šíření signálu vlastní Wi-Fi sítě a zesilovač podporuje až 64 zároveň připojených zařízení. Je navíc velmi skladný a designovaný k rychlému a jednoduchému uchycení na zeď. A třeba na Ebay si jej můžete pořídit jen za 12.59 euro. Takže pokud si potřebujete prodloužit dosah vlastní Wi-Fi sítě, tak s tímto kouskem nemůžete sáhnout vedle.

Další je na řadě malý pulzní oxymetr z nabídky na Aliexpressu. A co vlastně takový pulzní oxymetr dovede ? Suchopárnou oficiální řečí slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) srdeční frekvence (PRbpm) a pulzního modulačního indexu (PMI). Hodí se tak třeba pro rizikové pacienty s onemocněním srdce, ale využijí jej určitě i aktivní sportovci. Na dvoubarevném OLED displeji pak vše uvidíte hezky přehledně.Sledování tepu a okysličení krve se někdy může hodit. A v nabídce je v bílé nebo černé barvě jen za 9.89 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.