Popularita elektro-kol jen a jen narůstá a nedá se připsat na účet čistě jen zvyšující se lenosti populace. Tato kola totiž dávají majiteli na výběr a nejedná se tak jen o mučící nástroj pro cvičení. Do kopce prostě málokdo šlape s velkým nadšením… Zatím se ale povětšinou jednalo o velmi  drahý špás v řádu mnoha desítek tisíc korun, ale jako obvykle čínské produkty tlačí cenu do přijatelnějších rovin. Třeba takový model Samebike LO26 z polského skladu e-shopu Gearbest.

Elektro-kolo Samebike LO26 nabídne poměrně silný 500W motor, díky kterému kolo vyvine rychlost až 35 km/h. Na čistě elektrický pohon dojedete až do vzdálenost 35 km, případně v asistovaném režimu až 60 km. Kolo je poměrně bytelné a s nosností 150 kg potěší i ty objemnější mezi námi. Kola jsou s průměrem 26-palců, přední vidlice je odpružená a sedátko je také vybaveno tlumiči pro pohodlnější jízdu. K dispozici je i informativní displej nebo LED světla. A co rozhodně potěší je skládací design, protože po složení ho uskladníte mnohem jednodušeji.

Na e-shopu Gearbest je pak tento model momentálně v nabídce bleskových předprodejů jen za 799 dolarů, což je jen zlomek ceny klasického elektro-kola na našem trhu. K dostání bude z polského skladu, takže bez dalších daní a doplatků. Dostupné a k odeslání by pak mělo být od 18. června, takže čekání ani nebude nijak extra dlouhé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.