Úklid domácnosti obvykle nepatří mezi oblíbené činnosti a tak se snažíme si to všelijak ulehčit. Na vysávání tak už máme robotické pomocníky, kteří dokonce často zvládnout i vytřít podlahu navlhčeným mopem. Přesto ale spousta lidí stále dává přednost manuální kontrole právě při vytírání podlahy a právě takovým se bude určitě líbit šikovný mop Mijia Deerma. Ten je navíc k dostání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago, takže je ideální moment k jeho pořízení.

Mop Mijia Deerma na sobě sice nemá přímo logo Xiaomi, ale i tak je zřejmé, že patří do stáje této gigantické značky. Vytírat s ním budete samozřejmě „namokro“, protože je vybaven 0.35-litrovým zásobníkem na vodu, který by měl vydržet až na 100㎡ plochy. Rozstřikování je řešeno vějířovitě až do 95 cm vzdálenosti, což napomáhá rychlosti práce. A hadřík z uhlíkového mikrovlákna také není k zahození. Díky dlouhé 1.2 m tyči nástavce také jednoduše dosáhnete případně na zeď nebo strop. Mop je navíc poměrně lehký se 750 g váhy, takže se ani nepronese.

Momentálně je tento mop v akci na e-shopu Cafago jen za 20.45 euro, navíc přímo z německého skladu bez doplatků. Ale zásoby ubývají skoro před očima, takže bych v případě zájmu moc nevyčkával. Jinak se na vás ani nedostane…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.