Chytrých hodinek a náramků je na trhu opravdu nepřeberné množství a většina modelů se v poslední době snaží hrát spíše na konzervativní notu. Aby to vypadalo, že máte na ruce klasické ručičkové hodinky s ciferníkem a ne moderní výkřik techniky s milionem funkcí. Někteří mezi námi ale preferují právě high-tech vzhled a právě těm se asi budou líbit chytré hodinky Ticwris Max. Protože se už na zápěstí pomalu blíží komunikátoru ze Star Treku. Navíc jsou teď v akci na e-shopu Gearbest.

Ticwris Max na ruce majitele opravdu jen tak nepřehlédnete, protože mají masivní 2.86-palcový obdélníkový IPS displej s rozlišením 640 x 480 pixelů. Ten se chlubí tím, že je největší hodinkový displej na světě a my mu to rádi věříme. Tělo hodinek je kovové se zaoblenými rohy a rozhodně také neurazí. Výkon zajistí „telefonní“ procesor MT6739 spolu se 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, vše pak běží na plnohodnotném Androidu 7.1.1. K dispozici je 8 Mpx fotoaparát, odemykání pomocí Face Unlock, slot na 4G SIM kartu, GPS čip nebo měření tepu a sportovní režimy. Případně masivní 2880 mAh kapacita baterie a odolná certifikace IP67.

Podobný stroj na zápěstí má blíže k telefonu samotnému než čistě hodinkám, zejména při pohledu na defaultní UI podobné Windows Metro. Jedná se ale rozhodně o zajímavý kousek, který by ledaskomu mohl přesně kápnout do noty. Na Gearbestu je navíc momentálně najdete v bleskových prodejích jen za 155.99 dolarů a na výběr máte mezi černou a stříbrnou variantou.