Pomalu se nám blíží datum 1. července, kdy dojde k poměrně zásadním změnám v regulaci dronů. Populární koníček tak dostane trochu složitější zákonný rámec a nutnost registrace vašich létajících miláčků, nebo i nějaké ty testy. To sice možná odradí některé slabé nátury, ale nakonec nepůjde o nic až tak kritického nebo omezujícího. A uživatelé také pomalu přechází od základních modelů k pořádným nadupaným kouskům se 4K kamerami. Právě jeden takový pro vás dnes máme s dronem ZLRC SG906 Pro v akci na e-shopu Tomtop.

ZLRC SG906 Pro je moderní skládací model, který jednoduše poskládáte do velmi kompaktního a lehkého tvaru k transportu. Dron váží 550 g, takže vám ho vítr jen tak neodfoukne. Hlavním tahákem bude asi Ultra HD 4K kamerka zavěšená na 2-osém mechanickém gimbalu s optickou stabilizací a až 50x zoomem. K dispozici je i GPS/Glonass navigace, takže dron sám najde cestu zpět a není problém mu plánovat trasu. Vyměnitelná 2800 mAh baterie navíc umožňuje až 25 minut letu a v balení navíc dostanete i dálkové ovládání pro uchycení telefonu se stavovým displejem. Podporovány jsou i pokročilé funkce jako ovládání gesty a spousta dalšího, včetně aplikace na přímou úpravu snímků.

Na e-shopu Tomtop pak momentálně najdete tento velmi zajímavý pokročilý model dronu v bleskových prodejích jen za 198.99 dolarů. ZLRC SG906 Pro je dron pro náročnější uživatele, který ale rozhodně nezklame a v mnoha ohledech by se dal pokládat za velmi solidní konkurenci pro konkurenční modely jako DJI Spark. Tak se na něj mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.