Slavná značka Motorola se pod křídly čínského Lenova sice nedávno vrátila i do high-end segmentu s modelem telefonu Edge+, ale v poslední době jim to přece jen sluší nejlépe ve střední třídě. A právě tam by měl zamířit i model řady Motorola One Fusion, u kterého to vypadá na červnové představení. Listingu na jedné ze stránek si všimli šikulové z XDA, ale podle všeho je fotka u listingu jen ilustrativní, takže přesný vzhlede telefonu zatím netušíme. Telefony by v této řadě měly být teoreticky dva a One Fusion Plus je samozřejmě tím zajímavějším.

Motorola One Fusion Plus by podle dostupných informací údajně mít 6,5-palcový displej s FullHD+ rozlišením a lze předpokládat, že půjde o LCD panel. Procesorem by měl být Snapdragon 730, který pak podpoří až 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, případně 5000 mAh baterie. Zadní fotoaparát bude asi mít čtveřici senzorů a prim by měl hrát 64 Mpx Samsung ISOCELL GW1. Telefon je v listingu v barevných odstínech Cloud nebo Sugarfrost, tedy asi variace modré. Nová Motorola už údajně prošla i certifikací FCC a k dostání by měla být globálně včetně Evropy.

Ořezaná základní Motorola One Fusion pak s největší pravděpodobností zamíří jen na některé vybrané trhy v Asii a Jižní Americe, ale mrzet nás to moc nemusí. Telefon bude totiž jen se 6,52-palcovým HD+ displejem s rozlišením 1600 x 720 pixelů nebo procesorem Snapdragon 710. Hlavní fotoaparát bude mít opět čtyři senzory, ale hlavním bude 48 Mpx Samsung ISOCEL Bright GM1. Sekundovat mu pak budou doplňkové 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx kousky. Nic extra zajímavého, zejména v porovnání s Plus modelem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.