Realme je považována za nejrychleji rostoucí značku smartphonů. Právě nyní oznámila, že telefony Realme X50 Pro 5G a Realme 6 Pro budou oficiálně představeny i v České republice, a to v úterý 26. května. Představení proběhne online na oficiální facebookové stránce pro Českou republiku od 11 hodin.

Realme X50 Pro 5G: Speed of the Future

Realme X50 Pro 5G je jednou z prvních vlajkových lodí poháněných procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G, podporující síť NSA/SA 5G. Přichází také s 64 Mpx Hawk Eye AI quad kamerou, 32 Mpx ultra širokoúhlým duálním selfie fotoaparátem. Dále pak s AMOLED displejem s 90 Hz obnovovací frekvencí a s 65 W SuperDart bleskovým nabíjením, což z něj dělá konkurenceschopnou vlajkovou loď s vynikajícím výkonem. V České republice bude představena verze telefonu s 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Přístroj bude nabízen v barvách Moss Green a Rust Red. Cena je stanovena na 20999 Kč.

Realme 6 Pro: 6 Cameras. Pro Display

Nové Realme 6 Pro “6 Cameras. Pro Display” kombinuje 90 Hz obrazovku, duální selfie fotoaparát a 30 W Flash nabíjení. Telefon je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 720G a má stále více a více vyspělejší technologie, které z něj dělají jeden z nejlepších smartphonů s 6 kamerami ve své cenové kategorii. Podle motta značky „Dare to leap” Realme 6 Pro přichází, aby zkompletoval portfolio šestkové řady Realme, založené na výkonné technologii. Portfolio řady Realme 6 zahrnuje celkem tři produkty: Realme 6 Pro, Realme 6 a Realme 6i. Na český trh bude uvedena verze s 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. V nabídce budou barevné varianty Lightning Blue a Lightning Red. Cena je stanovena na 9999 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.