Jak už bývá dobrým zvykem i dnes zabrousíme na čínské e-shopy a poohlédneme se po nějakých těch slevách. Pořádně si na ně posvítíme, protože tu máme hned dvě lampy, které by se mohly hodit jak fanouškům selfie fotek, tak i do domácnosti. A protože je jaro v plném proudu, komáři začínají být dost otravní, nezapomeneme ani na lampu proti hmyzu.

Andoer kruhová LED lampa s držákem na telefon

Ti, kteří rádi a často fotí selfička jistě ví, že občas bývá problém obličej správně nasvítit. Dobré světlo dělá dobrou fotku. A právě na to myslí i výrobce malé kruhové LED lampičky, která je navíc vybavena i držákem na mobilní telefon. Do něj se dá upevnit jakýkoli telefon se šířkou mezi 5,8 až 8 centimetry. Světlo samotné se pak dá pohodlně upevnit malým klipem například ke stolu.

Kovové rameno lze natáčet různýmy směry a nasvítit tak focený objekt. Délka ramene je 55 centimetrů. U světla lze nastavit až 10 úrovní jasu a tři různé teploty barvy. Samozřejmě tuto kruhovou lampičku můžete využít nejen při focení, ale i při nahrávání videa, jako stolní lampu nebo prostě všude tam, kde si potřebujete přisvítit. Andoer kruhovou lampu si navíc nyní můžete pořídit ve slevě za 13,70 dolarů.

Elektrická lampa proti hmyzu

Tato elektrická lampa funguje na principu vysokofrekvenčního modrého světla, které naláká létající i lezoucí hmyz. Dobře funguje jak ve dne, tak i v noci. Hmyz, který světlo přiláká, je následně usmrcen na elektronické kovové mřížce. Proto není nutno do lampy přidávat insekticidy, lampa je tedy netoxická.

Díky těmto parametrům lze lampu používat jak v exteriéru, ale především v interiéru, kde může posloužit i jako noční světlo v ložnici. Tělo lampy je vyrobeno z pevného plastu, dosah světla je v okruhu do 20m³. Tento zabiják hmyzu může fungovat nepřetržitě 24 hodin. Mřížku je potřeba pravidelně čistit měkkým kartáčem. Tuto lampu si aktuálně můžete pořídit za přijatelnou cenu 18,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.