Za poslední měsíce jsme si už zvykli na super levné chytré hodinky a náramky čínské provenience, které překvapivě často mohou nabídnout i solidní parametry i výkon. Samozřejmě nesmíte očekávat zrovna hodinky s vodotryskem, ale pro seznámení s celým konceptem chytrých nositelností se prostě hodí. Dnes pro vás máme opravdu extrémně levný model z nabídky e-shopu Cafago a bleskové prodeje srazily cenu až na zhruba 200 korun českých v přepočtu. Levněji už to asi moc nepůjde…

Jedná se o lehce „no-name“ model chytrých hodinek, který má samozřejmě jen TFT barevný displej s úhlopříčkou 1,3-palce. Design je obdélníkový se zaoblenými rohy, kombinací TPU, ABS a kovových materiálů, případně vyměnitelný silikonový řemínek. Funkce jsou zaměřené hlavně na sportovní vyžití, takže hodinky měří třeba srdeční tep, kroky, spálené kalorie a spoustu dalšího. Podporovány jsou samozřejmě i notifikace a 150 mAh baterie by měla vydržet minimálně pár dní užívání.

Tyto super levné chytré hodinky jsou k dostání ve třech barevných variantách, černé, bílé a růžové. Bleskové prodeje pak cenu opravdu srazily až na absurdních 8.99 euro, což je v přepočtu zhruba 245 korun českých. Za ty peníze to za pokus stojí, protože navíc díky extra nízké ceně nebudete ani platit žádné daně ani doplatky. Akce by měla platit až do 30. června, tedy pokud se hodinky nevyprodají.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.