Úspěch Apple s jejich bezdrátovými sluchátky AirPods samozřejmě spustil lavinu podobných produktů konkurence a mezi velmi populární patřily i Xiaomi AirDots z roku 2018. A podobného přijetí se dostalo i nové řadě Xiaomi AirDots Pro 2 (neboli na některých trzích Xiaomi Air 2), která se dostala k zákazníkům poprvé v září 2019. A právě na vybrané modely této řady pro vás dnes máme slevovou akci z e-shopu Gearbest, takže by vás některé kousky určitě mohly zaujmout.

Jako první se podíváme na klasické originální Xiaomi AirDots Pro 2 aneb Xiaomi Air 2. Sluchátka mají semi in-ear design, pouze 4.5 g váhy každé a disponují TWS technologií. Kromě toho umí i skvělý vylepšený Bluetooth kodek LHDC pro lepší zvuk, mají ENC technologii potlačení ruchů s dvěma mikrofony, dotykové ovládání, hlasového asistenta, připojení Bluetooth 5.0 nebo nabíjecí box. V bleskových prodejích na Gearbestu jsou pak k mání jen za 52.89 dolarů A kdybyste snad z nějakého záhadného důvodu toužili po čínské verzi, tak ty jsou s kupónem F4AD266D431EB000 ke koupi za $51.99 / 48.47€.

Případně můžete investovat do mírně vylepšeného modelu Xiaomi AirDots Pro 2S aneb Xiaomi Air 2S. Ten j v zásadě identický, ale mimo toho nabídne i podporu bezdrátového nabíjení s certifikací Qi. A v bleskových prodejích je k sehnání za 60.88 dolarů. Ušetřit se dá i více, pokud dáte přednost levným Xiaomi AirDots Pro 2 SE. Ty sice nemají vymoženosti jako LHDC kodek nebo ENC technologie, ale zase přijdou jen na 36.99 dolarů.

A když už se pohybujeme v kategorii produktů ekosystému Xiaomi, tak by asi byl škoda nezmínit i speciální slevový kupón na nový chytrý náramek Redmi Band. Ten nabídne třeba 1.08-palcový barevný OLED displej, 14 dní výdrže na baterii nebo vestavěný USB konektor pro dobíjení. Jedná se o velmi dobrého společníka skoro pro každého, který je navíc velmi levný. S kupónem Y48D3E63025EB001 totiž vypláznete jen $19.99 / 18.64€.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.