Routery s podporou moderního standardu Wi-FI 6 (neboli 802.11ax) se už pomalu začínají objevovat i za poměrně solidní ceny. Jako vždy cenovou revoluci táhnou čínské značky a po nedávném podobném kousku od Xiaomi se dnes podíváme na Wi-Fi 6 router z produkce Huawei. Konkrétně pak model Huawei WiFi AX3, který je navíc k mání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. Ale ani to by nebylo na naše poměry dostatečně „cool“ a tak ještě přihodíme extra slevový kupón na snížení ceny o dalších skoro deset dolarů.

Huawei WiFi AX3 je router moderního střihu se čtveřicí antének s vestavěnými zesilovači (dva pro 2.4 GHz pásmo a dva pro 5 GHz pásmo). Teoretické rychlosti dosahují až 2976 Mbps, ale to jsou opravdu čísla jen papírová v duálním režimu a s využití 160 MHz šířky pásma, na což budete potřebovat i telefon od Huawei s podporou této technologie. Ale i bez něj budou rychlosti vysoce nadprůměrné a Wi-Fi 6 garantuje rychlejší, stabilnější a celkově prostě lepší standard připojení. Bezpečnost je zaručena pomocí Huawei HomeSec™ a router běží na novém firemním systému Harmony OS. Samozřejmostí jsou i gigabitové LAN porty.

Zkrátka a jednoduše se jedná o router nabitý moderními technologiemi, který je k dostání za velmí příznivou cenu a neztratí se tak ani v domácnosti. Využitím kupónu G4AD92774D627001 se dostanete s cenou jen na 56.99 dolarů a to už je opravdu solidní nabídka. Tak se na tenhle kousek mrkněte a třeba vás zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.