Dnes pro vás máme další porci slevových kupónů a akcí z e-shopu DHGate a některé z nich určitě stojí za pozornost. Koneckonců jsou mezi nimi i dva telefonů super populární značky Redmi, extra levný bezdrátový reproduktor Bluedio nebo něco pro dámy v podobě profesionálního fénu. Tak se pojďme na nabídku podívat blíže.

Nejdříve se podíváme na nedávno představený Redmi Note 9S v globální verzi s 6,67-palcovým FullHD+ displejem s designovým „průstřelem“, procesorem Snapdragon 720G, čtveřicí fotoaparátů s hlavním 48 Mpx senzorem nebo 5020 mAh kapacitou baterie. Slušná střední třída. A na DHGate najdete telefon v modré / bílé / šedé barvě jen za 175 dolarů. Tedy pokud využijete slevový kupón OffersDH.

Nebo můžete sáhnout po velmi podobném, ale lehce lépe vybaveném Redmi Note 9 Pro, taktéž v globální mezinárodní variantě. Ke stejným parametrům ale přihodí 64 Mpx hlavní senzor nebo například NFC čip. K dostání je tento kousek se slevovým kupónem DHgate150 jen za 234.99 dolarů.

Za pozornost stojí také velmi stylový bezdrátový Bluetooth reproduktor Bluedio TS3 s designem inspirovaným turbínami a opravdovým retro vzhledem. Zvukový přednes 2.1 zaručí dvě nezávislé ozvučnice a basový driver naspod, konkrétní výkon je pak 2x2W a 5W. Spojení je realizováno pomocí Bluetooth 4.2 a reproduktor má i microSD slot, AUX audio vstup nebo vestavěný budík. Baterie by měla vydržet zhruba 5-6 hodin provozu. V bleskových prodejích je pak k mání jen za 9.99 dolarů.

Jako poslední je pak již zmíněný kousek pro dámy, což je profesionální salónní fén. Ten je z crowdfungové platformy Youpin a bude určitě vhodných příspěvkem do kolekce krášlících gadgetů. V nabídce je hned v pěti barevných verzích (růžová, červení, stříbrná, modrá a fialová) a se slevovým kupónem DH40All vás přijde jen na 156 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.