Značka Honor oficiálně představila v Číně notebook Honor MagicBook Pro 2020. Má zajímavé parametry, i když některé z nich převzal z loňského modelu MagicBook Pro. Nový notebook váží 1,7 kg a jeho tloušťka je 16,9 milimetrů. Určitou podobnost s loňským modelem najdeme u úhlopříčky IPS LCD displeje. Ta má letos stejně jako loni 16,1 palce, rozlišení je FullHD. Rámečky jsou však užší a mají 4,9 mm. Poměr obrazovky k tělu je 90%. Displej se také může pochlubit 100% barevným gamutem sRGB. Nechybí ani certifikace TÜV Rheinland.

Tělo Honor MagicBook Pro 2020 je vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny. Dva ventilátory by měly zajistit dobrý odvod tepla i při dlouhodobém používání. Letošní model navíc dostal 56 Wh baterii, která by podle výrobce měla vydržet až 14 hodin provozu. Notebook byl vydán ve dvou verzích s procesorem Intel Core i5 10. generace a procesorem Intel Core i7. V rámci pamětí zde najdeme 16 GB operační paměti a 512 GB SSD. Jako grafika byla použita Nvidia GeForce MX350 s 2 GB VRAM.

Ve výbavě je i vyskakovací kamera uložená v řadě funkčních kláves. U letošní verze notebooku MagicBooku došlo i k vylepšení software. Mezi nové funkce patří například možnost práce na více obrazovkách, zrcadlení a ovládání podporovaných telefonů nebo sdílení souborů mezi laptopem a telefony. Výrobce přidal i nový řežim pro optimalizaci výkonu. Honor MagicBook Pro 2020 bude v prodeji od 19. května/mája na oficiálních stránkách Honor, případně i na VMall nebo Jingdong. Cena u verze s Intel Core i5 je stanovena na 5999 jüanů, což je zhruba 843 dolarů. Verze s Intel Core i7 bude stát 6699 jüanů, tedy zhruba 942 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.