Značka Realme prostě jede a kromě telefonů, kterým se na trhu daří nad míru dobře zabrousila i do dalších segmentů. A tím docela zajímavým pro potenciální kupce, kteří si potrpí na dobrý poměr cena/výkon jsou sluchátka. A když už sluchátka, tak bezdrátová. Jedna už značka Realme na svém kontě má a jejich představení proběhlo koncem loňského roku. Ovšem zdá se, že je čas na další sluchátka. Mělo by jít o model Realme Buds Air Neo a my dnes omrkneme jejich design a pár hlavních parametrů.

Podobně jako v několika dalších případech se fotky a parametry sluchátek Realme Buds Air Neo objevily na stránkách 91Mobiles. Jejich design kopíruje vzhled jejich předchůdců, ale parametry jsou o poznání nižší. Tato skutečnost by měla jít i na vrub nižší ceně. O co tedy u nových sluchátek přijdeme? Bude to především port USB-C a podpora bezdrátového nabíjení.

Ovšem neměli bychom přijít o dlouhou výdrž baterie, která by měla dosáhnout až na 17 hodin provozu. Neměla by chybět ani podpora Bluetooth 5.0. A protože jde o TWS sluchátka, je jasné, že součástí balení bude i nabíjecí box. Neměl by chybět ani režim Realme Gaming s nízkou latencí, kdy sluchátka mají minimální zpoždění audia při hraní her. To jsou zatím veškeré informace, které jsou k dispozici. Na zprávu, kdy budou sluchátka vydána a jaká bude jejich cena budeme muset chvíli počkat. Momentálně se jen spekuluje, že představovačka by mohla proběhnout 25. května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.