Chytré hodinky Haylou LS01 patří k nejoblíbenějším produktům v této kategorii v celém ekosystému Xiaomi. Není se čemu divit, protože se jedná o v podstatě nejlevnější dostupný kousek, který stále nabízí velmi dobré parametry a vybavení. K dostání už je ale i nástupce tohoto modelu, tedy Haylou Solar neboli LS05. Tyto hodinky jsou mnohem stylovější a i výbava doznala změn k lepšímu. Navíc je pro vás dnes máme z nabídky bleskových prodejů na e-shopu Tomtop.

Haylou Solar mají klasický kruhový ciferník a barevný TFT displej má úhlopříčku 1,28-palce a rozlišením 240 x 240 pixelů. Ráme hodinek je kovový a řemínek je pak vyroben z prodyšného nano-silikonu, takže nošení bude pohodlná záležitost. Hodinky budou samozřejmě excelovat ve sledování sportovních výkonů díky 12 speciálním režimům a zvládají tak přesné monitorování srdečního tepu. Vše se pak zaznamenává v aplikace Haylou Fit. Připojení k telefonu je řešeno pomocí Bluetooth 5.0 a hodinky jsou díky certifikaci IP68 vodotěsné. A 340 mAh baterie by měla vydržet až na 14 dní aktivního používání.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak globální verze chytrých hodinek Haylou Solar k mání v černé barvě jen za 36.99 dolarů. A našince určitě potěší navzdory skladu v Číně i možnost bezcelní dopravy bez dalších doplatků. Jedná se o výborné chytré hodinky pro nenáročné, se kterými určitě neuděláte chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.