Péče o chrup už také dávno není jen záležitostí čistě manuální činnosti, protože elektrické zubní kartáčky vzaly naše koupelny útokem. A jako každou elektroniku je okamžitě adoptovaly čínské firmy a na trhu je tak k mání celá řada velmi dobrých modelů za velmi sympatické ceny. K právě takovým povedeným kusům patří i kartáček Oclean F1, který pro vás dnes máme v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Gearbest. A pro rychlé zákazníky je dokonce připraven i malý bonus.

Tak že co Oclean F1 zvládne ? Pro začátek může nabídnout až 36.000 sonických vibrací za minutu, takže odstraňování zubního plaku a čištění dutiny ústní je hračkou. 3D štětinky kartáčku jsou z produkce americké DuPont a díky zaobleným koncům nepoškodí dásně ani sklovinu a jen jemně masírují. Kartáček má 3 speciální čistící režimy a upozorní vás po 30 vteřinách na změnu oblasti čistění. Vestavěnou 800 mAh baterii s výdrží až 30 dnů nabijete pomocí šikovné magnetické nabíječky a k dispozici je i LED indikátor stavu nabití.  Samozřejmostí je pak i certifikace IPX7 pro voděodolnost.

Jedná se o velmi lehký a skladný kartáček, takže jde o ideálního společníka třeba i na cesty. A k tomu se bude hodit i extra nabídka pro prvních 100 zákazníků, kterým Gearbest nabízí cestovní přenosný box jen za 4.99 dolarů navíc. Samotný kartáček ve světle modré barvě pak v bleskových prodejích momentálně přijde na 25.99 dolarů. Tak co na něj říkáte ?