Společnost LG sice před pár dny uvedla na trh svůj telefon LG Velvet, od kterého si slibuje, že ji vrátí zpět ztracený zájem potenciálních kupců, ale chystá i další přístroj. Dost možná i proto, že Velvet je poněkud předražený a nový telefon LG Stylo 6 by měl mít příznivější cenu. Ti z vás, kteří sledujete portfolio společnosti LG pravidelně jistě tušíte, že chystaný přístroj bude nástupcem loňského modelu Stylo 5. Půjde tedy o dalšího pokračovatele levnější řady telefonů LG Stylo. Asi není třeba dodávat to, co je patrno z názvu, přístroj podporuje stylus.

Co by tedy chystaný LG Stylo 6 mohl obnášet? To bychom se mohli dozvědět ze snímku propagačního letáku, který na svých stránkách zveřejnil známý tipař Evan Blass. Kromě několika renderovaných obrázků jsou k dispozici i hlavní parametry telefonu. Displej bude velký, protože úhlopříčka by měla mít 6,8 palce s rozlišením FullHD+. Oproti loňskému modelu budou rámečky poměrně užší a přední 13 MPix kamera bude umístěna do kapkovitého výřezu.

Zadní fotoaparát uložil výrobce do horizontálního modulu se třemi snímači. Jejich rozlišení by podle Blasse mělo být 13 MPix a dvakrát 5 Mpix. Pod fotoaparátem je snímač otisků prstů. K těmto parametrům tipař doplnil i kapacitu baterie, která by měla dosáhnout na 4000 mAh. Údajně by neměla chybět ani podpora rychlého nabíjení. V rámci pamětí bychom mohli čekat 3 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Typ procesoru Blass neuvádí. Nezbývá tedy než doufat, že se dočkáme něčeho lepšího než Snapdragonu 450, kterým byl osazen Stylo 5. Telefon by měl mít i tlačítko pro vyvolání Google asistenta, stereo reproduktory a samozřejmě stylus. K představení přístroje by mohl dojít ještě v tomto měsíci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.