Značka Redmi nechce nikoho nechat na pochybách, že patří mezi etablované výrobce chytrých telefonů. Jejich přístroje se prodávají natolik dobře, že se s klidným svědomím mohou považovat za úspěšnou firmu. I když svůj podíl na tom bezesporu má i jakési „dědictví“ po Xiaomi. A protože čínské sítě jsou tím správným místem pro získávání informací, mrkneme na ně i dnes. Co má Redmi v plánu prozradí její CEO, Lu Weibing.

Weibing naznačil, že u nadcházejícího telefonu hodlají použít procesor MediaTek, a to konkrétně Dimensity 800 5G. Tento čipset je určen pro telefony střední třídy s podporou 5G sítí. Jaký telefon bude tímto procesorem osazen však Weibing neřekl. Spekuluje se, že by to mohl být některý z modelů řady Note, nebo i model K30i 5G. Vzhledem k tomu, že Dimensity 800 je poměrně levný čipset, mohlo by se jednat o nejlevnější telefon s podporou 5G.

Dále Lu Weibing také uvedl, že kromě toho připravují i další nové produkty. Mohlo by tedy jít o Redmi 9, 10X 4G a K30i. Právě o těchto telefonech se v poslední době mluví s tím, že na nich výrobce pracuje. A zároveň s potvrzením příchodu nových, i když nejmenovaných produktů se očekává, že by mohly být představeny ještě v tomto měsíci. Každopádně budeme muset počkat na nějaké konkrétnější vyjádření zástupců Redmi kdy a jaký telefon do konce měsíce představí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.