Jablečné Apple Watch už jsou velmi dlouhou dobu nejprodávanějším kouskem v kategorii chytrých nositelností a tak je jen logické, že se čínské firmy předhání v designových nápodobách. Samozřejmě za výrazně nižší ceny a s výrazně jinou výbavou. Dnes pro vás máme jeden takový kousek v podobě modelu KINGWEAR KW37, který hodinky Apple velmi výrazně připomíná. Navíc je momentálně v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Cafago, takže si ho můžete pořídit velmi levně.

KINGWEAR KW37 jsou chytré hodinky s lehce obdélníkovým displejem se zaoblenými rohy, který kryje 4D zakřivené sklo. Displej samotný je 1,3-palcový s TFT OGS technologií a rozlišením 240 x 240 pixelů. Tělo hodinek je ale plastové, což se vzhledem k ceně dá očekávat. Navzdory tomu ale hodinky mají voděodolnou certifikaci IP68, což jistě potěší. Dočkají se i milovníci všemožných měření, protože hodinky mají nejen senzor snímání tepu, ale i krevního tlaku nebo okysličení krve. Vestavěná 160 mAh baterie by pak měla vydržet zhruba 5 dní normálního používání.

Na e-shopu Cafago můžete chytré hodinky KINGWEAR KW37 najít momentálně v bleskových prodejích jen za 20.17 euro a na výběr máte hned ze čtyř barev. Klasickou černou nebo stříbrnou doplní méně obvyklá růžová nebo modrá. Jedná se o velmi levné hodinky, takže nečekejte zázraky, ale svoji cenu si určitě dovedou obhájit.