Včera jsme se podívali na některé z parametrů chystaného telefonu iQOO Z1. Víme tedy, že bude jako první přístroj osazen procesorem Dimensity 1000+. Podle certifikace 3C by neměla chybět ani podpora rychlého nabíjení s výkonem 44 W. Dnes se ale na čínské síti objevily první fotky tohoto telefonu, takže kromě výše uvedených parametrů můžeme zjisti jaký bude jeho design.

Vzhled modelu iQOO Z1 dnes nikoho nepřekvapí, je to prostě už stará vesta. Jako u mnoha chytrých telefonů poslední doby má i tento stroj „díru“ pro přední kameru. Ta je uložena v pravém horním rohu displeje. Po telefonech iQOO Neo 3 a iQOO 3 jde tedy o další přístroj značky s touto konstrukcí přední kamery. Boční i horní rámeček jsou velmi úzké, brada je mírně širší. I přesto to ale vypadá, že užitná plocha obrazovky bude vysoká.

Podle fotek čelního panelu se zdá, že design je značně podobný modelu Neo 3. Někteří tipaři na to konto odhadují, že kromě použitého procesoru z dílen MediaTek by iQOO Z1 mohl mít podobné specifikace jako Neo 3. Ovšem s tím rozdílem, že bude levnější. Proto očekávají 6,57 palcový IPS LCD displej, který by měl mít podle jedné z fotek nastavitelnou obnovovací frekvenci od 60 HZ až po 144 Hz. A právě nastavitelná frekvence je určitě výhodou při hraní her. A když už jsme u nich, doplňme, že čipset Dimensity 1000+ podporuje herní technologii HyperEngine 2.0 pro optimalizaci spotřeby CPU, GPU a pamětí. Bližší informace o konkrétních specifikacích zatím známy nejsou, ale předpokládáme, že telefon se chystá na Tenaa certifikaci, takže jejich odtajnění proběhne v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.