V březnu/marci v certifikačních databázích GCS a WiFi Alliance figuroval neznámý telefon s kódovým označením Vivo 1937. Ani tipaři si v té době nebyli jistí tím, o jaké zařízení Vivo by se mohlo jednat. Nyní se telefon se stejným označením dá dohledat i na stránkách Google Play Console. Dnes už tipaři odhadují, že by mělo jít o model Vivo X50 Lite.

Výpis z Google Play Console je zveřejněn na stránkách 91Mobiles a odhaluje jak hlavní parametry chystaného Vivo X50 Lite, tak i jeho snímek. proto si můžeme udělat alespoň rámcovou představu co bude tento telefon obnášet. Podle uvedených údajů by měl mít displej rozlišení 2340×1080 pixelů s jemností 480 ppi. Na postu procesoru bychom měli najít osmi jádrový Snapdragon 665 s GPU Adreno 610. Jde tedy o čipset určený pro přístroje střední třídy.

V rámci pamětí je uvedena pouze kapacita operační paměti, která je 8 GB. Interní úložiště ve výpisu není specifikováno. Vivo X50 Lite by měl běžet na operačním systému Android 10. Snímek, který je u výpisu také uveden ukazuje, že model X50 Lite bude mít kapkovitý výřez pro přední kameru a úzké boční rámečky. Brada by měla být mírně širší. Není však jisté, že jde o reálný snímek. Občas se stává, že Google ve výpisu uvádí jen ilustrační obrázek. Samozřejmě bychom vařili z vody, kdybychom tipovali, kdy by mohl být tento telefon uveden na trh. Raději počkáme, až budou tyto informace potvrzeny. Zatím se ví jen to, že Vivo chystá už za dva dny představovačku pro indický trh, ale co bude uvedeno není jisté.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.