Nákup softwarových klíčů se může výrazně prodražit, protože oficiální ceny jsou často nastaveny i pro domácnosti opravdu extrémně vysoko. Pro mnoho zákazníků je tak řešením šedá zóna s OEM klíči, ale při pořízení třeba z internetových tržišť nemá příliš možností případné problémy reklamovat. Proto je pro klid v duši asi lepší zvolit některý z osvědčených online obchodů specializovaných na tyto produkty. Jedním z nich je i MMORC.com a právě od nich dnes máme pořádnou nůši slevových kupónů.

Začněme s tím nejzákladnějším, což je samozřejmě systém a kancelářský balík. Díky slevovému kupónu GNF39 na 39 % slevu se u Windows 10 Pro dostaneme jen na 8,50 euro, což tu asi ještě nebylo. K tomu pak přihodit ještě Office 2019, případně vše pořídit v jedno výhodném balíku ještě za méně peněz. Takže vše za následující ceny na MMORC.com:

Samozřejmě se mohou hodit třeba i antivirové ochrany, protože bezpečnosti přece není nikdy dost. Opět se stejným kódem jako výše uvedené kousky se dostaneme na tyto ceny :

A k mání je i spousta dalšího jako jsou další třeba profesionální produkty Microsoft Project Pro, Microsoft Visio, Windows Server 2019, Microsoft SQL server a spousta dalších. Plný výčet samozřejmě najdete přímo na stránkách obchodu. A pro hračičky bude dobrou zprávou i to, že se nezapomnělo ani na herní tituly nebo předplatné služeb XBOX. Tak se na vše určitě mrkněte.

Ale slevových kupónů dnes máme ještě více, takže co třeba GNF54 na 54 % slevu na všechny následující kousky ?

A ne, ani to ještě není maximální kupón, který se vám dnes dostane do spárů. Tím je až GNF57, který srazí cenu dvou dalších kousků o 57 %.

Výhodou e-shopu MMORC.com jsou i platby pomocí Paypalu, takže se nemusíte obávat žádných rizik při placení a navíc jste krytí i v případě eventuálních problémů. Obchod má samozřejmě i zákaznickou podporu, ale přece jen, jistota je jistota.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.