V posledních týdnech asi valná většina populace trávila mnohem více času na gauči v obýváku než je obvyklé. Nárůst sledování streamovacích služeb byl opravdu markantní a tak chytré televizory dostaly určitě pořádně zabrat. Pravděpodobně se také značná část majitelů rozhodla k vylepšení svého komfortu, protože spousta základních modelů televizí má vestavěné systémy extrémně pomalé a problematické. Což se dá vyřešit jednoduchým nákupem silnějšího TV boxu. A my pro vás dnes máme v akci z e-shopu Cafago model H6 Smart, který nabídne podporu dokonce až 6K rozlišení.

H6 Smart je velmi dostupný a levný TV box, který ale za nízkou cenu může nabídnout velmi solidní výčet parametrů. Dostatek výkonu zajistí quad-core procesor Allwinner H6 spolu se 4 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, případně grafikou Mali-T720. Vše běží na systému Android 9 a podporovány jsou moderní kodeky jako H.265 nebo VP9. A rozlišení je podporováno až 6K se 30fps, ale samozřejmě máte možnost i 4K se 60fps nebo 1080p také se 60fps. Wi-Fi je v zařízení pouze 2,4 GHz a LAN je limitováno 100M, ale to je normální u levnějších modelů. Alespoň se tak nezapomnělo na USB 3.0 a šikovné dálkové ovládání.

Na e-shopu Cafago pak máte možnost šikovný TV box H6 Smart najít v bleskových prodejích jen za 40.59 euro a cena je konečná. Dostupný je totiž z německého skladu, takže vám nehrozí žádné extra doplatky nebo daně. Proč si tak neudělat radost, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.