Čínské Realme je jak známo nejrychleji rostoucí značka telefonů na světě a podle všeho zdaleka neplánují zpomalit. Z jejich dílny jsme měli možnost v únoru vidět i špičkovou vlajkovou loď se vším všudy v podobě Realme X50 Pro 5G. A tento model je dokonce i dostupný na evropském trhu. Podle čerstvých informací by ale nemusel být na dlouho jediným telefonem této značky se Snapdragonem 865. Firma totiž údajně pracuje na zbrusu novém high-end modelu, který bude možná patřit do kategorie herních telefonů.

Zveřejněné informace pochází od oblíbeného „leakstera“ Ice Universe, který na sociální síť Weibo pověsil příspěvek s výsledkem chystaného telefonu v Antutu. A telefon s kódovým označením RMX2072 si určitě nevedl špatně, protože se mu povedlo překonat magickou hranici 600.000 bodů. Takže má určitě nárok být počítán do společnosti opravdových high-end kousku. Jen pro zajímavost, X50 Pro 5G bylo kdysi testováno jako RMX2071, takže o původu telefonu není nejmenší pochybnosti. Nadprůměrný výkon odvádí i grafický čip, což by jen posilovalo spekulace o herním zaměření modelu.

Jde také o jednoznačné potvrzení o vybavení Snapdragonem 865, protože čísla prostě sedí. Podle leakstera by se mělo jednat o poslední vlajkovou loď značky v tomto kvartále, takže je vydání odhadováno maximálně do konce června. Nic konkrétnějšího o tomto telefonu zatím není známo, ale s největší pravděpodobností se nejedná o chystaný model Realme X3 Super Zoom. Ten by se měl na trh totiž dostat už někdy v příštích dnech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.