Značka Realme na nás vrhne novou řadu telefonů, která nese označení Realme Narzo 10. O této řadě se zlehka mluvilo před pandemií koronaviru a čekalo se, že bude představena v březnu/marci. Prezentace pak byla posunuta na konec dubna/apríla, a to jen proto, aby byla opět zrušena. Nyní, když se zdá, že první vlna pandemie ustupuje bylo potvrzeno, že se představovačka uskuteční 11. května/mája.

Potvrzení termínu se objevilo jak na oficiálním twitterovém účtu značky, tak i na jejich oficiálních stránkách. Uvedení řady Realme Narzo 10 proběhne online na YouTube a sociálních sítích ve 12:30 IST. Výrobce představí dva telefony Narzo 10 a Narzo 10A. Tvrdí o nich, že tato série cílí na „Generaci Z“, tedy na mladé uživatele. Tomu bude přizpůsoben design, výbava a také cena.

Podle některých informací by ale mohlo jít o přejmenované modely Realme 6i a Realme C3, které na indickém trhu dostanou názvy Narzo 10 a Narzo 10A. Proto bychom mohli očekávat i velmi podobné parametry. Takže u prvního modelu řady Narzo bychom mohli najít 6,5 palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Helio G80 se 4 GB RAM a až 128 GB interní paměti. Zadní fotoaparát by mohly tvořit snímače s 48 MPix, 8 MPix a dvakrát 2 MPix. Přední kamera by mohla mít 16 MPix. Kapacita baterie by mohla dosáhnout až na 5000 mAh a nemusela by chybět podpora 18 W nabíjení. Model 10A by měl být nižší verzí s nižšími parametry a samozřejmě i nižší cenou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.