Zítra vypukne velké představování telefonů řady Meizu 17. Protože půjde o akci k 17. výročí společnosti budou kromě telefonů uvedeny i další produkty. O tom, čeho dalšího bychom se mohli zítra dočkat se jen spekuluje, ale je jisté, že jsou připraveny dva modely telefonů, a to standardní verze a verze Meizu 17 Pro.

Sotva pár hodin před prezentací se na čínské síti stále objevují upoutávky na některé z parametrů telefonů. Dnes se například můžeme z teaseru dozvědět, že model Meizu 17 Pro dostane kromě jiného i podporu rychlého bezdrátového nabíjení. To by mělo mít výkon až 27 W. Běžné kabelové nabíjení sice zmíněno není, ale podle certifikačního výpisu víme, že by mělo mít výkon 40 W. A v souvislosti s nabíjením chystaných telefonů bude představena také nová nabíječka GaN a Super mCharge power banka.

I další specifikace modelu Meizu 17 Pro budou odpovídat prémiovým telefonům. Patří k nim procesor Snapdragon 865 s modemem X55 pro podporu 5G sítí. Telefon bude mít UFS 3.1 interní úložiště a očekává se, že operační paměť bude mít minimálně 8 GB. Super AMOLED displej bude mít obnovovací frekvenci 90 Hz. Přední kamera by měla mít 32 MPix a bude fungovat jako širokoúhlý objektiv se záběrem až 129 stupňů. Očekává se také, že jeden ze čtyř senzorů zadního fotoaparátu bude Sony IMX686 s rozlišením 64 MPix. A v neposlední řadě nesmíme ani zapomenout na novou verzi nadstavby Flyme OS založenou na Androidu 10.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.