Pokud snad nějakým nedopatřením patříte mezi aktivní vloggery, tak je pro vás asi řešení natáčení snímků pomocí telefonu se selfie tyčí asi nedostatečně „high-tech“. Pro tyto potřeby se hodí přímo malá gimbal kamerka do roku a jedním z nejpopulárnějších modelů je například DJI Osmo Pocket. Mašinérie obřího ekosystému Xiaomi ale poslala na trh konkurenci v podobě modelu FIMI PALM, který je v podstatě ve všech parametrech lepší. A právě na tento malý zázrak se dnes podíváme, protože je momentálně s naším kupónem za dobrou cenu na e-shopu Gearbest.

FIMI PALM svému jménu dělá čest, protože se opravdu skoro vejde do dlaně s rozměry 30.5 x 22.7 x 127.0 mm a váhou pouhých 120 g. Nabídne pak snímání až ve 4K rozlišení se 30 fps a 100 Mbps datovým tokem a 120° úhlem záběru, přičemž vše jistí 3-osý stabilizátor. Ovládání je velmi jednoduché díky pětisměrnému joysticku a vše podstatné navíc vidíte na 1,22-palcovém displeji na držadle. Gimbal kamerka má Wi-Fi a Bluetooth připojení pro okamžitý přenos záznamu a nabídne až 240 minut snímání na jedno nabití. Potěší duální vestavěný mikrofon a 3.5 mm mikrofon jack pro externí nebo kvanta kreativních režimů a vychytávek jako je sledování obličejů či pohybu nebo příběhový režim.

Na e-shopu Gearbest je pak momentálně kapesní gimbal kamerka FIMI PALM v akci jen za 179.99 dolarů v černé barvě, tedy pokud využijete slevový kupón 183PAXKKVG. Pokud tedy máte profesionální vloggerské sklony nebo prostě jen milujete snímání všeho co se kolem vás hýbe 24/7, tak jde o zcela ideální produkt