O prvním herním telefonu společnosti Lenovo se mluví už nějakou dobu a podle zvěstí na síti by mělo jít o řádně našlapaný stroj. Měl by být vydán v rámci herní řady Legion, o čemž svědčí i jeho název Lenovo Legion. Jak už bývá u Lenova dobrým zvykem, nebojí se pochlubit stěžejními parametry telefonu. Víme, že by měl mít nejrychlejší nabíjení na světě. Konkrétně by mělo jít o nabíjení s výkonem až 90 W.

Zkrátka a dobře Lenovo Legion by měl být skutečnou vlajkovou lodí s vysokým výkonem a vysokou obnovovací frekvencí displeje. A aby toho nebylo málo přidáme i další informaci o výbavě telefonu. Zaměříme se na přední kameru, tedy jestli se v tomto případě dá mluvit o přední kameře. Pánové z XDA Developers totiž zveřejnili několik exkluzivních snímků chystaného herního stroje. Podle těchto fotek by měla být přední kamera vyskakovací a bude zcela atypicky uložena uprostřed boční hrany telefonu.

Zajímavě je ovšem uložen také zadní fotoaparát. Při pohledu na jeden ze snímků si můžeme všimnout, že LED blesk je umístěn přesně ve středu zadního panelu a kousek nad ním jsou dva snímače fotoaparátu. Dá se tedy říci, že foto výbava Lenovo Legion je orientována pro pohodlné použití, když je telefon otočen na šířku. Tomu by odpovídalo i umístění loga. A dokonce i nabíjecí konektor by měl být umístěn na boční hraně. Výrobce takto celý design přístroje přizpůsobil hraní her, kdy je telefon využíván spíše na šířku. A kdy bychom se Legionu měli dočkat? Termín uvedení není znám a může být odkládán kvůli pandemii koronaviru. A také není známo, zda se tento herní stroj dostane i na globální trhy.