I když už máme to nejhorší z koronaviru (doufejme) za sebou a pozvolna se chystáme uvolňovat drakonická opatření, tak některá opatření určitě ještě chvíli vydrží. Patří k nim třeba povinné nošení roušek a pro zvláště opatrné nebo ohrožené jedince půjde o vhodný módní doplněk ještě dlouhou dobu. Takže určitě ještě mohou přijít k dobru roušky a respirátory čínské provenience, zejména ty pro opakované využití. Co tak třeba dva respirátory od Xiaomi plus 50 náhradních filtrů za dobrou cenu z e-shopu Cafago ?

Respirační maska od Xiaomi byla vytvořena jako odpověď na poptávku čínského trhu pro filtraci škodlivin v ovzduší, protože zejména v průmyslových městech jde o vážný problém. A tato maska s ventilem zvládne odfiltrovat až 97 % prachových částic, stejně jako poletující alergeny, automobilové emise a spoustu dalších. Vyrobena je z paměťového TPU materiálu a k dispozici je ve dvou velikostech – M/L. Filtr samotný je z nano-vláken a mělo by se opravdu jednat o poměrně účinný kousek. Pro průmyslová města a oblasti jde o velmi dobrý doplněk.

Pro našince mohou být standardní čínské velikosti moc malé, takže se určitě budou hodit „L“. A právě dvojice „L“ respirátorů Xiaomi je k mání na e-shopu Cafago jen za 20.26 euro. K tomu ještě dostanete zmíněných 50 kusů vyměnitelných filtrů, takže byste zase měli být na chvíli pobíhání po venku vybaveni.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.