Přestože všude kolem řádí koronavirus, výrobci telefonů stále pracují na nových strojích. Jak březen/marec tak i duben/apríl byl nabit novinkami a stejně tak to bude i v tomto měsíci. Kromě jiného budou představeny výroční telefony řady Meizu 17. Oba modely budou mít slušné specifikace a jednou z nich bude i baterie s kapacitou 4500 mAh. Navíc dostane i podporu rychlého Super mCharge nabíjení s výkonem 30 W. A bude toho ještě ví, protože přibalena bude i nabíječka Meizu GaN. Dokonce to vypadá, že dalším příslušenstvím, které bude 8. května uvedeno bude i Meizu Super mCharge power banka.

Alespoň to tak vypadá podle upoutávky, která byla zveřejněna na čínském Weibo na účtu „Meizu příslušenství“. Meizu Super mCharge power banka by měla mít konektor USB typu C a také LED displej pro indikaci úrovně nabití a dalších parametrů. Design by měl být v podstatě klasický, takže žádných nepraktických extravagancí bychom se dočkat neměli. Bližší parametry této power banky leták neodhaluje, ale tipaři odhadují, že její výkon by měl být také 30 W jako u nabíjení telefonů.

Je docela možné, že kromě telefonů, nové nabíječky a power banky bychom se za tři dny mohli dočkat i představení nějakých dalších Meizu produktů. Přece jen jde o prezentaci u příležitosti 17. výročí společnosti. Navíc by se díky letošním novinkám mohla společnosti Meizu vrátit její mírně zaprášená prestiž. Podle parametrů chystaných telefonů Meizu 17 a Meizu 17 Pro by se to skutečně mohlo podařit. Ovšem důležité bude také to, jak budou nastaveny ceny novinek.