Dostupnost domácích 3D tiskáren už dávno není jen sci-fi snem a díky nástupu levných čínských kousků si můžete dopřát za pár tisíc něco, co ještě nedávno chtělo vysázet na dřevo malé jmění. K tomu samozřejmě přispívají i DIY (Do It Yourself) tiskárny, které si musíte sestavit a vybalancovat sami. Jednou takovou je i Creality Ender-3 Pro a my pro vás na ni dnes máme akční nabídku z e-shopu Cafago.

C-reality Ender-3 Pro je právě takovou 3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů). Nová technologie magnetického přichycení pak řeší často problematické odstraňování již hotového 3D modelu a rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře.

A v nabídce e-shopu Cafago ji momentálně najdete v bleskových prodejích až do 31. května jen za 190.65 euro, navíc se jedná o finální cenu, protože je vše vyřizováno z německého skladu s dopravou zdarma a neplatíte tak žádné další poplatky jako DPH a celní vyřízení.

UPDATE : Oblíbenost tiskárny udělala své a 600 kusů v akci zmizelo opravdu velmi rychle. Cafago zareagovalo na situaci poměrně rychle a my tak pro vás máme jako náhradu další slevovou akci na velmi podobnou 3D tiskárnu TRONXY XY-2 Pro. Ta je k dostání také z německého skladu a pořídíte ji ještě levněji za 162.75 euro. Tak se na ni mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.