Chytré náramky patří v našich končinách mezi ty nejoblíbenější chytré nositelnosti, protože se jedná o velmi dostupné kousky. Mezi ty nejpopulárnější patří už dlouho řady Mi Band od Xiaomi, ale do této kategorie už nedávno vstoupilo i dceřiné Redmi. A právě jejich chytrý náramek Redmi Band pro vás dnes máme ve zvýhodněné nabídce z e-shopu Gearbest. K té samozřejmě přihodíme ještě slevový kupón, aby byla dušička v peří.

Redmi Band je výrazně „hranatější“ než Mi Band, takže si je na první pohled určitě nespletete. Nabízí ale větší 1.08-palcový barevný OLED displej, krytý zakřiveným 2.5D sklem odolným proti poškrábání. Zajímavě řešené je také nabíjení, protože náramek má přímo v pryžovém řemínku integrovaný USB konektor, takže nebudete potřebovat žádné kabely. A když už jsme u baterie, tak by měla vydržet zhruba 14 dnů běžného používání. Samozřejmostí dnešních dní je měření tepové frekvence, krokoměr nebo pět sportovních režimů ke sledování. A nezapomnělo se ani na notifikace.

Abychom předešli nedorozuměním, tak musíme zmínit, že se jedná o čínskou verzi náramku, takže je k mání jen angličtina. Globální verze (pod přeznačením Xiaomi Mi Band 4C) by měla dorazit až posléze. Dnešní nabídka také nedává na výběr barevné provedení a musíte se tak spokojit jen s klasickou černou. Na druhou stranu ale Redmi Band stojí se slevovým kupónem Y48D3E63025EB001 jen 19.99 dolarů, což rozhodně není špatné. Takže by někoho určitě mohl zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.