Pandemie koronaviru má i některé pozitivní dopady, i když se samozřejmě hledají poměrně složitě. Kromě například zlepšení znečištění v mnoha státech je na vzestupu třeba i vzájemná pomoc mezi lidmi. Zvláště na začátku bylo znát jakési vzepětí mezi obyvatelstvem u nás a domácí akce se šitím roušek toho byly jen dobrým příkladem. Kromě toho ale výrazně vzrostl i zájem o zdravotní a medicínské gadgety a elektroniku pro domácí použití, čemuž se není moc co divit. A my pro vás dnes máme třeba pulzní oxymetr a další v bleskových prodejích na e-shopu Cafago.

A co vlastně takový pulzní oxymetr dovede ? Suchopárnou oficiální řečí slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) srdeční frekvence (PRbpm) a pulzního modulačního indexu (PMI). Hodí se tak třeba pro rizikové pacienty s onemocněním srdce, ale využijí jej určitě i aktivní sportovci. Sledování tepu a okysličení krve se někdy může hodit. A kousek z e-shopu Cafago má OLED displej k zobrazení všech informací, jednoduché ovládání jediným tlačítkem a napájení na dvě AAA baterie. Navíc je k mání momentálně jen za 22.31 euro, takže výrazně levněji než podobné produkty v českých obchodech.

Pokud také stále ještě nemáte dostatek roušek pro výlety z domova, tak se vám bude hodit i druhá dnešní nabídka. V té je k dispozici balení deseti bavlněných roušek splňujících standardy KN95 a FFP2. Roušky mají hned pět vrstev a samozřejmě jsou vybaveny i elastickými úchytkami za uši. A dostanete je na e-shopu jen za 21.38 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.