Už dávno jsme si zvykli ve spoustě činností spoléhat na elektronická „udělátka“, která nám často výrazně zjednodušují život. Ano, také z nás často dělají i neználky absolutně spoléhající na techniku, ale doba už je prostě taková. Kromě všemožných technologických hraček a zbytečných gadgetů je možné si pořídit i opravdu šikovné kousky, které se dají využít třeba i v pracovním procesu. Co třeba takový univerzální elektronický metr DUKA Small Q v bleskových prodejích na Gearbestu ?

Měření vzdáleností dnes v podstatě zvládne i chytrý telefon, nebo si prostě můžete pořídit laserový měřič. Ale DUKA Small Q z ekosystému Xiaomi je mnohem víc, protože si zvládne poradit i s celou řadou dalších problémů díky 8 funkcím. Dokáže totiž přesně měřit i objemy, průměry, křivky, nesouměrné objekty a spoustu dalšího. To vše až do vzdálenosti 99 metrů s milimetrovou přesností. To vše v extrémně skladném drobném těle a velkou výdrží vestavěné 200 mAh baterie, kterou dobijete pomocí USB Type-C portu. A vše podstatné navíc vidíte na HD LCD displeji.

Podobný kousek se vám bude hodit nejen doma na nějaká ty základní měření, ale klidně si ho pro jistotu přibalíte s sebou. Kdo ví, co kdy budete potřebovat měřit… DUKA Small Q je navíc momentálně v akci na e-shopu Gearbest a můžete si ho s naším kupónem GBGJ4653051 pořídit ještě levněji než je obvyklé za 17.99 dolarů. A to se slovy klasika vyplatí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.