Levné čínské notebooky nejsou na trhu žádnou extra novinkou, ale jen za pár let se jim povedlo výrazně zvednout laťku kvality. Často už tak bez uzardění mohou konkurovat modelům i výrazně slavnějších globálních značek, přičemž si samozřejmě zachovávají výhodu o hodně nižší ceny. A značka Teclast patří právě mezi podobné tvůrce, kteří produkují notebooky velmi líbivého vzhledu, slušné konstrukce a solidní výbavy. Za zmínku stojí například model Teclast F15, který pro vás dnes máme v nabídce slev na e-shopu Gearbest.

Teclast F15 je notebookem klasického střihu s 15.6-palcovým IPS displejem a FullHD rozlišením, ale může se pochlubit ultra tenkými 7 mm rámečky a 91 % užitnou plochou displeje. Při pohledu na cenu je jasné, že se nedá očekávat žádná extra moderní hardware, ale procesor Intel Celeron N4100 spolu s grafikou UHD 600, 8 GB RAM a 256 GB SSD diskem ostudu určitě neudělají. Stejně tak potěší 41.8Wh baterie s výdrží asi 7 hodin, dva USB 3.0 porty, dual band Wi-Fi, podsvícená klávesnice se zvětšeným touchpadem, případně velmi tenký design šasi a pouze 1.8 kg váhy.

Tento notebook je opravdu bez nějakého extra slabého místa, což vynikne zejména při pohledu na cenovku. Teclast F15 je totiž momentálně k nalezení třeba na e-shopu Gearbest jen za 349.99 dolarů ve slušivé platinové barvě. Pro nenáročného uživatele se může jednat o opravdu zajímavý univerzální kousek, který si určitě zaslouží pozornost. Tak se na něj mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.