Čínská značka Honor je na našem trhu velmi aktivní a někdy dokonce zastíní i mateřský Huawei. A i když poslední generace mobilních telefonů Honor 30 zatím na náš trh nemíří, tak se alespoň dočkáme představení některých dalších produktů. Celá akce proběhne pomocí živého vysílání na Facebooku už ve středu 29.4. od 17:00 a fanoušci budou moci získati nějaké ty slevové kupóny a hodnotné ceny. Nejlepší asi bude dát slovo přímo tiskovému prohlášení českého zastoupení Honor, ať to máte hezky černé na bílém.

HONOR All-Scenario live show

Živou show k uvedení novinek HONOR bude provázet šéfredaktor herního magazínu Score a moderátor Mikoláš Tuček. Jako hosty večera přivítá největšího českého YouTubera a gamera Men T (Jan Macák) a nadšence do nových technologií a oblíbeného YouTube tvůrce a recenzenta GeekBoy.

Těšit se můžete na představení novinek přicházejících na tuzemský trh, super výkonného notebooku HONOR MagicBook a bezdrátová sluchátka s vynikajícím potlačením hluku HONOR MagicEarbuds. Kromě toho během živé show HONOR spustí do oběhu slevové kódy. Kdo se bude dívat, má šanci hodně ušetřit. Prvních 15 nejrychlejších se může těšit na slevový kód na HONOR MagicBook v hodnotě 1 000 Kč, dalších 100 pak může využít slevový kód na HONOR MagicBook v hodnotě 500 Kč. Nebude chybět ani velká soutěž večera o HONOR MagicBook v limitované barvě Mystic Silver (která prozatím nebude dostupná pro český a slovenský trh), bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds a slevový kód na HONOR MagicBook v hodnotě 5 000 Kč. Během live show HONOR také zastaví všechny spekulace a sázky, a slavnostně odhalí ceny obou produktů pro český a slovenský trh.

HONOR Smart Life

HONOR už dříve avízoval pozvolnou transformaci značky od výrobce mobilních telefonů po rozšíření portfolia na celé spektrum tzv. chytré domácnosti. Těšit se tak můžeme nejen na další telefony standardně vyšší kvality za velmi příjemnou cenu, korunované působivým designem, jak jsme u HONORu zvyklí, ale na další paletu drobnější elektroniky nebo produkty, které budou mezi prvními ve vývoji nových technologií na trhu.

„Naše unikátní portofio chytrých produktů velmi vysoké kvality expanduje v celý ekosystém IoT chytré domácnosti Smart Life a dává tak našim zákazníkům možnost vychutnat si zážitek v propojování různých produktů různých kategorií, ať jste kdekoli,“ řekl George Zhao, globální prezident značky HONOR. „Podle průzkumu agentury Canalys, 41 % z oslovených respondentů má více než jedno chytré zařízení v práci a toto číslo narůstá až na 68 %, pokud jsou doma. Od telefonů přes chytré hodinky nebo sluchátka až po notebooky nebo osobní audio zařízení, HONOR je nyní silně rostoucí brand v digitálním segmentu po celém světě.“

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.