Ačkoliv se kreativita českého národa v krizových momentech opět projevila a podomácku vyráběné roušky se staly realitou snad každé domácnosti, tak přece jen ty opravdové mají něco do sebe. A nemusí nutně jít o ty nejvyšší kvality s certifikacemi vhodnými pro medicínské potřeby, protože pro normální smrtelníky stačí i ty jednodušší. Ideálně ještě v pořádně masivním balení, protože podobné jednoduché roušky jsou většinou jednorázové. A právě takové pro vás máme v bleskových prodejích z e-shopu Cafago s pořádným balíkem roušek k dispozici.

Jedná se o jednoduché nepletené roušky s efektivní trojicí vrstev, takže filtrace potenciálních škodlivin by měla být poměrně na úrovni. Použitý materiál je příjemný a nikomu by neměl způsobovat nepohodlí nebo snad alergickou reakci. Rouška samozřejmě kryje nos i ústa a nasazení je velmi snadné díky elastickým úchytkám za uši. A na veřejnosti nezpůsobíte ani žádné velké módní pozdvižení, protože jsou roušky s decentní bílo-modrou barevnou kombinací.

Na e-shopu Cafago mají v nabídce podobných roušek poměrně hodně, ale tyhle jsou momentálně v bleskových prodejích jen za 19.12 euro. A za své peníze dostanete hned balík 50 kusů, takže určitě chvíli vydrží. Třeba už i do konce povinnosti nosit roušky… Můžeme jen a jen doufat, možná už brzy bude návrat k normálu ještě reálnější.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.