Přebývání v domácí karanténě a vůbec celá koncept sociálního distancování má pro mnohé z nás jeden zásadní neblahý dopad. Ano, hovořím samozřejmě o konstantním nabírání váhy a ztrátě fyzičky. Přece jen sportování s rouškou není nic extra příjemného a doma přece jen člověk nemá mnoho možností. Nemluvě o stálém vaření a vyjídání ledničky. Každopádně by se právě pro tyto příležitosti mohl hodit domácí běžecký pás a právě na model Xiaomi WalkingPad A1 Pro dnes pro vás máme akci z Gearbestu.

Běžecký pás Xiaomi WalkingPad A1 Pro je ideálním společníkem na domácí cvičení, který navíc nezabere ani moc místa. Je totiž skládací a s výškou pouhých 12.9 cm jej klidně uklidíte třeba pod postel. Běžecký pás má velice tichý motor, pohodlnou EVA vrstvu nášlapného prostoru, nosnost až 100 kg a možnosti regulace rychlosti od 0.5 až po 6 km/h. K dispozici jsou i dva režimy, manuální nebo automatický. Důležitá data navíc vidíte na LED panelu přímo na pásu a potěší určitě i propojení s aplikací Mijia nebo chytrými televizemi od Xiaomi. A vysouvací opěra pro ruce určitě také není k zahození, stejně jako dálkové ovládání.

Jako vždy je řešení od Xiaomi výrazně levnější než srovnatelná konkurence. V nabídce e-shopu Gearbest je tak běžecký pás Xiaomi WalkingPad A1 Pro k mání jen za 529.99 dolarů. Doprava sice nepatří k nejlevnějším, ale i tak se vše vyplatí. Pokud tedy toužíte po domácím mučícím nástroji na znovuzískání kondice, tak by se vám tenhle kousek mohl zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.