Řádící epidemie koronaviru má i některé své světlé stránky a mezi ně patří třeba i novodobý rozmach ručních prací. Zvláště pak v oblasti domácího šití, protože aktivity „Spíchni si svoji roušku“ patřily ještě před pár týdny mezi nejpopulárnější v republice. Podomácku vyráběné produkty samozřejmě nesplňují žádné normy a jde tak jen o velmi základní ochranu. Pokud byste snad chtěli nějaké pořádné roušky se standardem ochrany KN95 (neboli N95), tak se musíte obrátit třeba na produkty z Aliexpress.

Standard ochrany N95 (KN95, případně adekvátní FFP2) je doporučován jak Světovou zdravotnickou organizací (WHO), tak i Americkým centrem pro kontrolu nemocí (CDC) jako součást doporučených ochranných prostředků. Takže by pro normální použití měl většině populace zcela dostačovat. Na Aliexpressu samozřejmě najdete podobných roušek a masek celou řadu, ale my dnes máme nabídku, která se lehce vymyká. Dvojice roušek je totiž k mání přímo z českého skladu, takže bude dodání nejen bleskové, ale i bez jakýchkoli doplatků.

A můžete si vybrat třeba jednodušší roušku se třemi vrstvami, která je k dispozici v balení 10 kusů jen za 17.72 dolarů. Případně vsadit na lehce „vymazlenější“ roušku hned se čtyřmi vrstvami, která je k dostání třeba v balení se 20 kusy jen za 63.16 dolarů. Oboje roušky jsou se zmíněným standardem ochrany KN95 a mají i elastické úchytky za uši ke snadnému nasazení. Takže pokud hledáte certifikovanou roušku za dobré peníze z českého skladu, tak stačí kliknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.