I když už máme to nejhorší z koronaviru (doufejme) za sebou a pozvolna se chystáme uvolňovat drakonická opatření, tak některá opatření určitě ještě chvíli vydrží. Patří k nim třeba povinné nošení roušek a pro zvláště opatrné nebo ohrožené jedince půjde o vhodný módní doplněk ještě dlouhou dobu. Takže určitě ještě mohou přijít k dobru roušky a respirátory čínské provenience, zejména ty pro opakované využití. Co tak třeba pět kusů respirátoru od Xiaomi za dobrou cenu z e-shopu Tomtop ?

Respirační maska od Xiaomi byla vytvořena jako odpověď na poptávku čínského trhu pro filtraci škodlivin v ovzduší, protože zejména v průmyslových městech jde o vážný problém. A tato maska s ventilem zvládne odfiltrovat až 97 % prachových částic, stejně jako poletující alergeny, automobilové emise a spoustu dalších. Vyrobena je z paměťového TPU materiálu a k dispozici je ve dvou velikostech – M/L. Filtr samotný je z nano-vláken a mělo by se opravdu jednat o poměrně účinný kousek. Pro průmyslová města a oblasti jde o velmi dobrý doplněk.

Podobné vychytávky se asi nevyplatí kupovat po jednotlivých kusech, takže na Tomtopu pro jistotu nachystali balení respirátoru hned po pěti. A protože jde o nabídku bleskových prodejů, tak je vše k mání za lepší cenu než obvykle. Celé balení vás tak vyjde jen na 773.51 korun českých, což vůbec není špatné. Můžete tak jedním tahem zabezpečit rouškové potřeby celé rodiny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.